Kaq Shumë Është Rregulluar Gëzimja Për Ta Bërë Këtë Veprim!

Kaq shumë është rregulluar Gëzimja për ta bërë këtë veprim!

Gëzime Hamza, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Që kur ajo hyri në atë shtëpi, ajo është bërë gjithmonë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon përditshmërinë e saj.

Shpeshherë ajo shfaqet e thjeshtë me stilin e saj në veshje, por nuk i mungojnë edhe imazhet në veshje tradicionale.

Kësaj radhe, Gëzimja shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të bardhë.

Për ta reklamuar fustanin, Gëzimja është kujdesur të rregullohet e grimohet të frizerka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.