KAQ SHUMË I ËSHTË RRITUR DJALI EDONA LLALLOSHIT

Edona Llalloshi është njëra nga këngëtarët më të pëlqyera në estradë.

Kjo e dëshmon edhe kërkesa e shumtë për tu kënduar në dasëmen e tyre.

Por Edona komentohet edhe për jetën e saj private, ajo është nënë e dy fëmijëve një vajzë dhe një djalë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të ëmbël me djalin, dhe shikoni sa shumë qenka rritur./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.