KE QENË DASHNORJA E DIKUJT DHE MORE NJË PLAK”, AKTROJA SHQIPTARE I REAGON NDJEKËSES

Aktorja shqiptare, Rudina Dembacaj është mjaft aktive nëpër rrjete sociale, ku publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Aktorja njihet për lirshmërinë dhe modestinë si në ekran por edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi me ndjekësit, ku u shfaq me syze.

“Më mirë një “qo.rre” se 10 dashnore ?”, shkroi Rudina në mbishkrimin e fotografisë, teksa vëmendjen e saj e mori një koment i në ndjekësit i cili shkroi: “Po ti ke qenë dashnorja e dikujt dhe more një plak”.

Ndërsa, nuk ka munguar reagimi i aktores, e cila i ka thënë:

Leave a Reply

Your email address will not be published.