Keith me dedikim dashurie për Adrianën: Gjithçka që dua për Krishtlindje je ti

Deputetja dhe aktorja, Adriana Matoshi ka dy vite që kur po shijon lidhjen e dashuriës me me futbollistin Keith Groeneveld.

Dyshja janë tejet të komentuar për romancën e tyre, ndërsa në anën tjërë ata nuk hezitojnë që herë pas here të bëjnë dedikime dashurie për njëri-tjetrin.

Një të tillë së fundmi e ka bërë futbollisti, teksa postoi një fotografi përkrah aktores së njohur shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.