Kejvina Kthella kërc ënon portalet, kjo është arsyeja

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, komentohet për çdo lëvizje.

Vëmendje merr jeta e saj tejet luksoze, si dhe paraqitjet firmato, shkruan Indeksonline.

Leave a Reply

Your email address will not be published.