Kënga i “bashkon” Ardian Bujupin dhe Sabrinen

Këngëtari shqiptar, Ardian Bujupi, pas suksesit me këngën “Tranova”, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

“Lotto” titullohet kënga e cila do të publikohet të enjten në mesnatë, shkruan Indeksonline.

Leave a Reply

Your email address will not be published.