Këngëtarja e njohur ndahet nga bashkëshorti?!

Këngëtarja e njohur Linda Halimi i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj, Big D, pas shumë viteve së bashku.

Ky është lajmi që po qarkullon së fundmi në median rozë edhe pse nuk ka pasur ende një konfirmim nga çifti.
Linda dhe Big D prej vitesh janë shpërngulur në Amerikë dhe nga mar tesa e tyre erdhi në jetë një vajzë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.