KËNGËTARJA SHQIPTARE ËSHTË SH TATZËNË DHE SAPO NA ZBULOI GJININË E BEBIT NGA MALDIVES!

Këngëtarja e njohur shqiptare Marjona Metohu, ylli i hitit “A isha” ka zbuluar se është në pritje të ëmbël.

Ajo tani është me personin e zemrës në Maldive ku ka festuar ditëlindjen e saj të 27 ku edhe ka zbuluar gjininë e bebit.
Marjona ka organizuar një ceremoni në plazh, ku ka treguar se do bëhen me djalë.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, ku kishte shkruar:“Kuptimi i jetës”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.