Kësaj pamje të Marinës, Geti nuk do të mund t” rezistojë dot

Marina Vjollca, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun.

Ajo e udhëheqë emisionin e humorit, Klaniforina, që transmetohet çdo vikend, shkruan ORAinfo.

Përveç talentit në fushën e prezantimit, Marina cilësohet edhe për bukurinë dhe paraqitjet e ndryshme që i bën çdo edicion.

Leave a Reply

Your email address will not be published.