Kështu Dukej Ditën E Dasmës Këngëtarja Kosovare, A E Dini Për Kë Është Fjala?

Afërdita Demaku, është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera nga të gjitha moshat.

Ajo, ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ku ka sjellë gjithmonë projekte të reja të cilat janë dëgjuar shumë nga adhuruesit e saj,përcjell ORAinfo.

Tani, duket se ajo e ka më të lehtë ta ushtrojë këtë profesion pasi në krah dhe në këtë udhëtim të saj i është bashkuar edhe bija e saj.

Duke qenë se gjithmonë është pjesë e ekranit, Afërdita gjithmonë është kujdesur që të duket elegante dhe e kuruar në imazhin e saj.

E se fundmi po qarkullon një foto e këngëtares në ditën kur ishte martuar. E veshur me vello dhe e grimosur rëndë, këngëtarja po duket person krejt tjetër.

Për më tepër shikoni foton… /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.