KËSHTU DUKEJ TEUTA KRASNIQI KUR ISHTE ADOLESHENTE

Teuta Krasniqi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar.

Aktorja merr vëmendje të madhe në çdo postim të saj, paraqitje por edhe për jetën e saj private.

Teuta vazhdimisht ka qenë në syrin mediatik, sidomos kur ajo i dha fund martesës me këngëtarin e njohur Blero.

Megjithatë dyshja tashmë kanë ndarë rrugët duke krijuar secili familjen e tij.

Së fundmi ajo që ra në sy në Instagramin e saj është një foto që ka postuar Teuta në Instastory.

Në foto shihet aktorja kur ishte adoleshente, ajo po duket shumë bukur dhe si duket bukuria nuk e ka lënë as sot, po e njejta fytyr. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.