Kështu Duket Gruaja E Sinanit Në Stilin Sportiv

Sinani bashkë me bashkëshorten në shumë raste qëndrojnë në krye të medieve rozë.

Dyshja me aktivitetin e shumtë që kanë në rrjete sociale, gjithmonë duken të mrekullueshëm me pozat që marrin, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, Teuta pozon e vetme në stil sportiv dhe duket që i shkon shumë kjo thjeshtësi.

Për më shumë, shikojeni imazhin në vijim të cilin e ka postuar vet ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.