Kështu duket Rihanna dy muaj pasi lindi djalin e saj

Rihanna ka bërë një paraqitje të rrallë në mbështetje së të dashurit të saj A$AP Rocky dhe koncertit të tij që u mbajt në festivalin e Lollapalooza të dielën në Paris të Francës.

Ylli i lindur në Barbados (34) – e cila lindi fëmijën e parë të çiftit dy muaj më parë – është dukur e bukur në një veshje sportive të Adidas.

Këngëtarja e hitit “Umbrella” ka treguar stilin e saj teksa ka pasur të vënë një qafore në këtë festival, i cili zhvillohet në fushat e Longchamp të Parisit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.