Kështu Duket Sara Berisha Pa Filter Instagrami

Sara Berisha është njëra ndër personazhet më të dashura të shoë bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, shkruan “Kosovarja”.
Stili i saj unik bën që ajo të komentohet kudo e të jetë frymëzim për shumë vajza të reja.

Së fundmi blogerja ka postuar një foto ku shfaqet pa filter Instagrami, dhe po duket shumë bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.