Këta Janë Fëmijët E Ibrahim Tatlises, Pamje Kur Ata Këndojnë Edhe Ai Përlotet

Ai u rikthye në emisionin e tij “Ibo Show”, pas disa problemeve shëndetësore, ku së fundmi kanë qenë të ftuar disa nga familjarët e tij.

Vajza dhe djali i këngëtarit kanë qenë pjesë e emisionit të tij, Dilan Tatlises dhe Ido Tatlises, ku ata kanë përformuar, ku u pa Ibrahimi me lot në sy, pasi që u emocionua nga performanca e tyre./Blic/

Më poshtë gjeni vide on

Leave a Reply

Your email address will not be published.