Këto Komplete Po I Rrinë Aq Bukur Remzies, Edhe Reja Do Ta Xhelozojë

Remzie Osmani vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në show-bizzin shqiptar.

Që kur u paraqit në skenë, ajo spikati me zërin e saj të veçantë, duke fituar kështu një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka kaluar kohë e gjatë, Remzia edhe sot është shumë e angazhuar nëpër koncerte dhe është pjesë e shumë dasmave dhe ahengjeve familjare.

Duke qenë se vazhdimisht është në skenë, ajo detyrimisht duhet të kujdeset për dukjen e saj. Së fundmi këngëtarja nga Mushtishti është paraqitur me një palë komplete bardhezi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.