Kida “modeste”, shpenzon 43 mijë euro vetëm për një byzylyk

Kida është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare. Artistja, e cila e ka nisur karrierën në muzikë që në moshë të re, numëron shumë hite që kanë tejkaluar kufijtë shqiptarë. Kida ka bashkëpunuar gjithashtu dhe me artistë të huaj. Krahas muzikës, këngëtarja ka rënë gjithmonë në sy dhe për paraqitjet e saj.

Ajo ka treguar se i kushton shumë rëndësi veshjeve të saj. Së fundmi, ka postuar disa imazhe, në të cilat duket si gjithmonë elegante, por ajo që ka tërhequr vëmendjen është shifra e “kripur” që ka shpenzuar. Vetëm byzylyku i saj ka kapur shifrën e 43 mijë e 300 euro nga “Cariter”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.