Kjo Foto E Leartës Dhe Vajzës Së Saj Do Ju Shkrijë Të Gjithëve

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të dashura.

Kjo për shkak ëmbëlsisë që ajo transmeton në çdo paraqitje të saj, shkruan “Kosovarja”.

Si nusja e familjes më të famshme në vend, padyshim se Learta është kryefjalë e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto me vajzën e saj Matinën.

Të dyja duke pozuar po duken si dy motra. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.