Klodian Calamani E Gjen Belaja Diten E Sotme Pasi Doli Nga Qelia E Tij

Nje ngjarje tjeter ka ndodhur ku Klodian Calamanit, autori i ngjarjes ne fier po ja nxine jeten aty ku eshte.

Mesohet se dy persona qe emrat e tyre nuk behen te ditur kane qe lluar Klodian Calamanin ne momentin qe ai do dilte nga qelia per te shkuar ne tualet.
Mesohet se gardianet kane nderhyre menjehere por dy djemte nuk ndalonin se qelluar Klodian Calamanin duke e shtyre ne qeli qe mos ta linin te dilte per ne tualet.

Gjendja e tij duket mjaft e rend per shkak dhe se te gjithe te burgosurit duan ta takojne dhe ta krehin mire ne dru.

Leave a Reply

Your email address will not be published.