Koha ka ndaluar për ish-modelen bukuroshe

Faleminderit për të gjithë dashurinë tuaj”, shkruan Cindy Crawford, teksa pozoi para tortës së ditëlindjes, duke fryrë qirinjtë. Modelja, e cila mbushi 56 vjeç, postoi disa imazhe nga festa në rrjetet sociale dhe në mbishkrimin e tyre, u shpreh mbi karrierën e saj, si dhe dha disa këshilla.

“Qesh sa më shumë! Sa më shumë që të jetë e mundur. Tregojini gjithmonë pjesën më të vërtetë tuajën njerëzve që doni – ia vlen. Ji mirënjohës… Jeta është një bekim!”, shkroi Cranwford.

Leave a Reply

Your email address will not be published.