KONKURRENTËT E PËR’PUTHEN KANË NJË ANKESË PËR BORA ZEMANIN, MODERATORJA MERR VENDIMIN E PAPRITUR

Bora Zemani është mjaft aktive në rrjetet sociale, ky aktivitet dhe afërsia e saj me fansat javën e kaluar i është shpërblyer asaj duke arritur 1 milionë ndjekës në instagram.

Bora Zemani është një nga moderatoret më të dashura shqiptare e cila kohët e fundit është komentuar shumë edhe për shkak të historisë së saj me Donaldin dhe Beatrixën

Leave a Reply

Your email address will not be published.