Ku po e feston ditëlindjen Leonora Jakupi?

Leonora Jakupi sot mbushi plot 43 pranvera.

Këngëtarja pranoi shumë urime nga familjarët, kolegët dhe miqtë e saj të pafund në rrjete sociale.

Por ku është ajo?
Leonora po e feston këtë datë në Vjenë të Austrisë dhe këtë e ka bërë të ditur përmes fotografive në InstaStory.

Leave a Reply

Your email address will not be published.