Kujdes ! Moti bën kthesën dr astike, ja çfarë pritet në ditët në vijim

Dita e dielë do të shoqërohet me reshje shiu. Sipas MeteoAlb: Vendi ynë deri në orët e pasdites do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferik, duke sjell alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta.

Por mbrëmja dhe nata shtojnë vranësirat në territor duke sjell dhe reshje të pakta dhe të izoluara shiu në ultësirën perëndimore. Ndërsa në zonat malore do të ketë rishfaqje të flokëve të dëborës

Leave a Reply

Your email address will not be published.