Kumrije Mustafa Jep Lajmin E Dhimbshëm, Sot Na Dha Lamtumirën E Fundit…

Kumrije Mustafa jep lajmin e dhimbshëm, sot na dha lamtumirën e fundit…

Nëpër mes një postimi në Instagram dhe Facebook, Kumrie Mustafa, ka bërë të ditur lajmin e hidhur.
Ajo ka njofutar të gjithë familjarët, dhe rrethin se është ndarë nga jeta vjehrra e saj.

“Të nderuar miq e familjarë

Ju njoftoj se sot ndërroi jetë vjehrra ime! Pas një sëm. undje të gjatë, ajo sot na e dha Lamtumirën e fundit!

Va rrimi bëhet nesër ora 14.00 në va. rrezat e fshatit Lladroviq – Malishevë

Leave a Reply

Your email address will not be published.