Kunata Ia Ndryshon Lukun Leartës, Po Duket Si “Rrush”

Learta, duke qenë vazhdimisht pjesë e mediave rozë, mundohet që gjithmonë në jetë në top-formë duke u kujdesur për
pamjen dhe trupin e saj.

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim në flokët e saj, duke u bërë totalisht bionde. Kunata e saj e ka bërë si rrush Leartën.

Shikoni se e lavdëron ajo./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.