KUR DALIN ENGJËLLUSHA DHE GRESA, TË GJITHË SYTË NGA ATO

KUR DALIN ENGJËLLUSHA DHE GRESA, TË GJITHË SYTË NGA ATO
Engjëllusha dhe Gresa Salihu janë vajzat bukuroshe të këgëntares Shyhrete Behluli.

Ndryshe nga Engji që zgjodhi profesionin e nënës, Gresa nuk merret me muzikë.
Së fundmi ato kanë publikuar një foto ku kanë dal në mbrëmjë.

Kaq bukur janë rregulluar sa me siguari kanë marrë vëmendjen e të gjithëve./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.