Kur Kallashi tregon anën e saj të zgjuar

Kallashi është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Kjo për shkak paraqitjeve të saja mjaft pro vokative.

Por jo vetëm kaq, postimet e saja në rrjete sociale marrin vëmendje të madhe duke u komentuar kështu çdo foto që poston ajo, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Kallashi ka postuar një foto në Instastory-in e saj me një thënie mjaft interesante dhe domethënse

Leave a Reply

Your email address will not be published.