Kur Macja Nuk Është…”, Antonelës Edhe Në Dubai Nuk I Rrihet Pa Dërguar Mesazhe Për Banorët E BBV

Antonela Berisha u largua para pak ditësh nga “Big Brother VIP”, pas një debati me tone të ashpra me Big Mamën ne spektaklin ‘live’ te se premtes.

Pas eliminimit nga shtëpia, në një shkrim të gjatë në llogarinë e saj në Instagram, Antonela ka bërë një listë plot me falënderime për njerëzit që i qëndruan afër dhe për publikun.

Megjithatë, mesa duket ajo ka parë deklaratat e banorëve, që nuk i paskan pëlqyer aspak, dhe i ka ironizuar në rrjetet sociale.

“Kur macja nuk ishte minjtë, paskan hedhur valle. Relax, është thjesht një show”, ka shkruar ajo. Nuk e dimë me kë e ka patur, por mbase ajo vetë do të na zbulojë në ditët në vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.