Kur nuk e keni pare te veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, barku i Leartës merr gjithë vëmendjen

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, andaj shpesh herë ajo është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Learta, është një grua shumë e angazhuar si në biznesin e saj ashtu edhe në jetën e saj personale.

Ajo se fundmi bashkë me burrin dhe dy fëmijët e saj po i shijon pushimet në një vend luksoz.

Nga atje, Learta ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse. E veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, Learta ekspozon linjat e saj trupore.

Ndërsa barku i saj pak i fryrë bie në sy.

A është sërish shtatzënë Learta? Këtë sigurisht se do ta kuptojmë se shpejti në postime e radhës. /ORAinfo/

LEARTA JAKUPI
LEARTA JAKUPI
LEARTA JAKUPI

Leave a Reply

Your email address will not be published.