Kush ja mundëson këtë jetë luksi Majlinda Zekes?

Bukuroshja kosovare Majlinda Zeka, u bë e njohur për shkak të fotove në Instagram dhe lidhjes me Majk.

Ajo, ndonëse nënë beqare e një djali, kurrë nuk është ndalë së bëri jetën e saj, madje shumë luksoze.
Bukuroshja nga Prishtina, shihet e veshur në mënyrë të përsosur dhe gjithmonë me brendet më prestigjioze, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.