Kush largohet sonte nga BBV?

Mbrëmjen e sotme një nga banorët e shtëpisë më të famshme “Big Brother VIP” do të humbasë shansin për çmimin e madh. Të nominuarit janë Ilir Shaqiri, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz.

Ky nominim ka qenë më i vështirë për Einxhelin dhe Dagzin, të cilët prej disa javësh po shijojnë historinë e tyre të dashurisë brenda shtëpisë.

Votoni në sondazhin e mëposhtëm se cili banor mendoni se do të largohet sonte:

Leave a Reply

Your email address will not be published.