KUSH MERITON TË JETË FITUESI I BIG BROTHER VIP PËR ANTONELËN?

Antonela Berisha nuk ka mundur të jetë pjesë e Fan Club këtë të dielë, pasi aktualisht ndodhet në Dubai.

Në një lidhje telefonike ajo ka treguar se cilët personazhe do të jenë në finalen e Big Brother Vip dhe kush meriton të jetë fituesi i 100 mijë eurove.
“Do të doja shumë që në finale të ishte Sabiani. Në finale do jenë Iliri, Donaldi, Arjola dhe Einxhel.

Do doja që ta fitonte Donaldi se publiku e ka parë në shumë dimensione, mendoj që e meriton ai se është më reali nga të gjithë ata”, tha Antonela.

Leave a Reply

Your email address will not be published.