Ky është i riu nga Podujeva që e zu lisi në kryeqytet 

Erdin Haxhiu është 30 vjeçari që vdi sot në Prishtinë. Ai humbi teksa po kalonte rrugës dhe mbi të ra një lis të cilin e rrëzuan erërat e forta, shkruan Gazeta Insajderi.

Plagët e marra ishin fatale për të.

Policia e Kosovës ka konfirmuar vdekjen e tij në vendin e ngjarjes.

Mediat lokale në Podujevë thonë se ai është Erdin Haxhiu nga Podujeva.

E njëjta njoftohet të ketë pësuar lëndime dhe ajo po vazhdon të mjekohet në kuadër të QKUK-së.

Pas marrjes së informatës në vendin e ngjarjes kishin arritur të gjitha ekipet emergjente, por 30 vjeçari veçse kishte ndërruar

Leave a Reply

Your email address will not be published.