Ky fustan i ngushtë ja ekspozon kilogramët e tepër Leartës!

Learta Jakupi, tashmë është një emër shumë i dashur për audiencën e saj.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit me të cilën ka raporte shumë të mira, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një grua shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe menaxhimit të butikut, Learta gjen kohë edhe për vetën dhe shpesh udhëton në shtete të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.