Labi ishte moderator i dasmës, por Qëndresa e mori gjithë vëmendjen me këtë veshje

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ata mbrëmë ishin pjesëmarrës në dasmën e bokserit kosovar, Haxhi Krasniqi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.