Lajm i Fundit:Tërmet i fortë godet Shqipërinë, dridhjet dëgjohen edhe në Kosovë

Një tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë para pak minutash
Dridhjet me shkallë Rihteri 4.8 u dëgjuan edhe në Kosovë.

O zot na ruaj ne dhe gjith familjet tona, te ne jan harru traditet tona nuk rrespektohet nena nuk rrespektohet plaku rinia cdo dit vetem me keq po bohen ne dim vetem kur te jemi ne zor ti kerkojm zotit lutje ,duhet nonstop mi kerku qe nje dit met ruajt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.