LAJM I MIRË nga Gjermania për liberalizimin e vizave!

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim sekretarin e Shtetit në Ministrinë e Jashtme të Gjermanisë, Miguel Berger./Pak sekonda pasi ta kaloni

Presidentja Osmani ka shprehur falënderimin e saj për Gjermaninë për përkrahjen e vazhdueshme që i ka ofrua Kosovës dhe popullit të saj, duke potencuar se ky shtet mbetet një nga partnerët më të besueshëm të vendit tonë……../Pak sekonda pasi ta kaloni

Leave a Reply

Your email address will not be published.