LAJMI I FUNDIT Ky është djali që dyshohet se u vr nga babai i tij në Podujevë t

Ka ndodhur një vr e rëndë në Podujevë. Gazeta Insajderi ka mësuar se babai ka shtënë më zjarri në drejtim të djalit të tij i cili pas plagëve të marra kandrru jetë.

Gazeta mëson se Erdonit Ismajli është i riu që dyshohet se mbeti nga babai i tij, Naim Ismajli.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës. Sipas informative të policisë, rasti ka ndodhur në fshatin Peran të komunës së Podujevës.

“Rreth orës 18:00, është raportuar për të shtëna me zjarri në fshatin Peran të komunës së Podujevës. ka dalë në vendin e ngjarjes dhe mbështetur në të dhënat e para, bëhet e ditur se një person, ka jetën si pasojë e të marra nga zjarrit. e vektimes është konstatuar nga ana e mjekëve emergjen”, është shprehur Agron Borovci, zëdhënës i policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.