Learta Bëhet Gati Të Dalë, Kaq Bukur E Ka Veshur Matinin

Learta Jakupi, vazhdon të jetë shumë active në rrjetet sociale.

Që kur u bë pjesë e familjes së madhe Behlulit, Learta gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.
Ajo është një grua shumë e angazhuar si në jetën private ashtu edhe në atë profesionale. Ajo menaxhon një butik në qendër të qytetit, me të cilin ka arritur shumë suksese.

Ani pse është shumë angazhuar, Learta është një nënë shumë e përkushtuar, pasi që kujdeset shumë për dy fëmijët e saj, Matinin dhe Matinen.Së fundmi ajo ka postuar një foto të Matinit, ku bie në sy veshja e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.