Learta Del Në Shopping Me Matinin Dhe Matinen, Ky Detaj Bie Në Sy

Learta Jakupi, vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë.Duke qenë se i përket një familje të njohur, ajo domosdoshmërish paraqet interes për publikun e gjerë, shkruan ORAinfo.
Ani pse në profesionin e saj si soprano, nuk është shumë aktive, Learta ka zgjedhur që më shumë të i përkushtohet familjes dhe rritjes së fëmijëve të saj, Matinit dhe Matinës.

Pothuajse gjithë ditëve të javës e sidomos vikendeve, ajo i dedikohet në maksimum të vegjëve të saj.Së fundmi ajo së bashku me dy fëmijët e saj ka dalë për shopping, ku shihet përmes një foto se ajo ka blerë një mori rrobash për vajzën e djalin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.