Learta del për të ngrënë me familjen, poston foton më të ëmbël

Learta Jakupi, është personazh tashmë i njohur.

Ajo u bë pjesë e mediave që kur u bë reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Learta vite më parë është martuar me Kushtrimin djalin e madhe të këngëtares së njohur. Çifti në fjalë kanë dy fëmijë, një vajzë dhe një djal.

Leave a Reply

Your email address will not be published.