Learta Jakupi Vendos Ta Ndryshojë Stilin E Fotove, Befason Me Zgjedhjen

Learta Jakupi është reja e këngëtares Shyhrete Behluli, por përtej kësaj ajo është edhe soliste operistike dhe gjithashtu ka studiuar për gazetari.

Learta ka një faqe me shumë ndjekës, të cilët i “shpërblen” me fotografi të ndryshme nga jeta dhe përditshmëria e saj.

Learta së fundi ka vendosur për një set ndryshe të fotografive, që përqojnë një frymë tjetër pasi vijnë në verzionin bardh e zi.

Learta ka bërë foto me të shoqin Kushtrimin, djalin dhe vajzën e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.