Learta Po E Shijon Jetën, Nuk I Ndal Udhëtimet

Udhëtimet për Learta Jakupin nuk ndalen.

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të dashura dhe më të komentuarat të shoë bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, Learta si duket nuk po i ndahet udhëtimeve.

Learta ka postuar disa foto në instagramin e saj ku shihet në aeroportin e Prishtinës edhe kësaj here ajo shihet me bashkëshortin e saj Kushtrimin.

I urojmë udhëtime të mbara çiftit

Leave a Reply

Your email address will not be published.