Learta poston foton më bukur me kunatën, veshja e tyre merr vëmendjen

Learta Jakupi, është njëra nga emrat më të përfolur në shqiptar.

Që kur ajo u bë pjesë e familjes së njohur Behluli, gjithçka rreth saj ka qenë në interes të publikut, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo me familjen e saj të ngushtë ishte në pushime në Turqi, ku kalojë ditë të bukura së bashku me burrin dhe dy fëmijët e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.