LEARTA TREGON ‘SEKRETIN’ SI ËSHTË DOBËSUAR

Learta Jakupi është nënë e dy fëmijëve.

E pas lindjesë së fëmijës së dytë ajo sigurisht që fito më shumë kilogramë por që i humbi mjaft shpejt.
E kjo i ka bërë përshtypje edhe përcjellësve të saj në Instagram ku e pyetën se si është dobësuar.

”4 muaj pas lindjes së vajzës kam filluar të dal cdo mëngjes në Parkun e Gërmisë, pas ecjes shhkoja direkt në Fitnes ku ushtroja bashkë me trajneren time dhe patjeter kam pas shumë kujdes ndaj ushqimet në atë periudhë” ishte përgjigja e Leartes duke treguar se kështu arritu të humb peshën e tepert./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.