Ledri do të bëhet xheloz, Sara del pa reçipeta

Ledi Vula dhe Sara Hoxha, janë dy personazhe shumë të dashura për publikun.

Çifti në fjalë la kohë që janë në lidhje, mirëpo ata e kanë mbajtur mirë të fshehtë derisa mediat hulumtuan për të dy dhe zbuluan se ata janë në një romancë, shkruan ORAinfo.

Nuk kaloi shumë kohë, e dyshja në fjalë u bënë prindër për herë të parë, të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin, Poem Blu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.