LEDRI PUBLIKON VIDEON MË TË ËMBËL ME SARËN

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim nga ciftet më të komentuara të estrades.

Ata pëlqehen shumë nga publiku ku pëlqehen gjithmonë kur sjellin foto si familje.
Së fundmi ata kanë shijuar pushimet dimërore në një vend të ftohtë ku shihen duke skijuar.

E Ledri ka sjellur një video të ëmbël me Sarën ku edhe pse shihet me flokë të prishura duken shumë bukur të dy./InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published.