Leonora bëhet si “kukull”, vëmendje marrin flokët e saj

Leonora Jakupi, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e botës së muzikës, ajo vazhdon të jetë njëra nga më të prferuart nga publiku, shkruan ORAinfo.

Jeta e saj profesionale si dhe ajo private gjithmonë kanë qenë në fokus të audiencës, mirëpo ajo ka preferuar që jetën sentimentale ta mbajë larg nga publiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.