Leonora publikon foto me dallam me shoqen e saj, ka një arsye të fortë!

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.
Leonora sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me dallam, ndërsa shoqërohet nga shoqja e saj, Valbona Dibra.

“Urime ditëlindja shoqja jem, Valbona Dibra”, ka qenë përshkrimi që Leonora i ka bërë fotografisë.
Kaq bukur po duken të dyja në dallam. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.