Leonora shëtit nëpër Berlin me rroba të burrave

Përditë e më shumë po shohim meshkuj të dyndur në xixa dhe femra që vishen me veshje burrash.

E, ky është edhe rasti i këngëtares së njohur kosovare, Leonora Jakupi, e cila është shfaqur e veshur me rroba me tone, prerje dhe linja tipike mashkullore, shkruan “Kosovarja”.

A po ju pelqen stili i ri i Leonores, këngëtares që zakonisht jemi mësuar ta shohim tejet femërore?

Leave a Reply

Your email address will not be published.